Archetypy - strona główna
Czym są archetypy?          Dlaczego archetypy?          Uwagi         

Uwagi

1. Nie biorę odpowiedzialności za szkody psychiczne lub fizyczne (też nie wiem jak by to miało wyglądać, ale ludzie zawsze mnie zaskakują) spowodowane przeglądaniem, czytaniem, oglądaniem, rozmawianiem o, irytowaniem się na itd. tą stronę. Wchodzicie tu na własne ryzyko.

2. Wyrażone tutaj poglądy nie mają na celu urażenie kogokolwiek, a jesli ktoś i tak czuje się urażony, to sugeruję zmianę zajęcia na czytanie dobrze znanych i ideologicznie poprawnych książek. Są to głównie moje poglądy, jako takie nie mają obowiązku stosować się do czyiś norm i wartości, a ponieważ nie propaguję ustrów nazistowskich ani nie nawołuję do nienawiści na tle jakimkolwiek, pod paragraf (dokładnie art. 256 kpk) tez się nie łapie.

3. Nie znieważam tutaj niczyjej religii, tylko traktuję je wszystkie z dystansu. To są dwie różne rzeczy.

4. Jesli popełniłam jakies błędy w materiale obiektywnym zawartym na tej stronie, było to całkiem przypadkowe i niezamierzone. Jeśli ktoś takowy błąd zauważy, bardzo proszę o napisanie do mnie

5. Nie bierzcie tego zbyt poważnie, dobrze? To nie jest naukowe opracowanie ani poważna publikacja, to tylko trochę faktów, opowieści i interpretacji mniej-więcej zebranych w całość.